Dojazd Warszawa
i okolice
Szybka realizacja
usługi
Współpraca
z architektami
Wysoka jakość
i rozsądne ceny
O firmie

Zakład szklarski Warszawa

Wykonujemy kabiny prysznicowe, lustra, balustrady, schody, drzwi, zabudowy wewnętrzne i zewnętrzne, okna, blaty, półki, panele. Pracujemy na szkle zwykłym jak również bezpiecznym, malowanym, zbrojonym a także oferujemy szyby zespolone.

W naszej ofercie znajduje się hartowanie szkła, wycinanie otworów, szlifowanie krawędzi, dobór grafiki i jej wykonanie. Otaczamy opieką klienta od momentu pomiaru i stworzenia projektu, wykonania usługi, transportu i montażu, a także w przypadku uszkodzenia produktu podczas użytkowania.

Staranność stanowi priorytet naszej pracy. Jako firma Szklarz z Warszawy podejmujemy się wyzwań, które dla innych mogą wydawać się nieosiągalne. Spod rąk wykwalifikowanych fachowców wychodzą szklane dzieła sztuki, które długo zdobią wnętrza naszych klientów. Dzięki dużemu doświadczeniu podejmujemy się tworzenia wyjątkowych kabin prysznicowych, luster, czy balustrad. Specjalistyczna wiedza pracowników firmy Szklarz Warszawa pozwala, by w naszej ofercie znajdowały się również daszki, czy panele kuchenne z wybraną przez klienta grafiką. Każdy z zamówionych elementów powstaje wyłącznie według wytycznych podanych podczas zamówienia, dlatego można mieć pewność, że wykonane ze szkła produkty odpowiedzą na oczekiwania stawiane przez nabywców.

Działamy na terenie Warszawy i okolic.

15 lat doświadczenia

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta od momentu pomiaru i stworzenia projektu, wykonania usługi, transportu i montażu, a także w przypadku uszkodzenia produktu podczas użytkowania.

Oferujemy kompleksowe usługi szklarskie w Warszawie na terenie dzielnicy Białołęka, Targówek, Żoliborz, Śródmieście, Mokotów, Wawer, Bemowo, Wola, Ochota, Ursynów, Bielany oraz okolicy Warszawy. W naszej pracy priorytetem jest wysoki standard i terminowość wykonywanych usług.

precyzja, perfekcja, jakość

Tworzenie produktów ze szkła to przede wszystkim nasza pasja. Podczas pracy zmierzamy do tego, by każdy projekt wychodzący spod ręki szklarzy wykończony był w perfekcyjny sposób. Dokładnie znamy właściwości materiału, z którym pracujemy, przez co udaje nam się maksymalnie wykorzystywać jego walory. Lustra, daszki i balustrady od firmy Szklarz z Warszawy wyróżniają się wysoką odpornością na pęknięcia i zarysowania. Każdy projekt łączy w sobie solidne wykonanie z wysokimi walorami estetycznymi, tak by zdobić domy i biura naszych klientów. W zamian za usługi najwyższej jakości firma Szklarz z Warszawy proponuje konkurencyjne ceny, pozwalające zrealizować pomysły nabywców z korzyścią dla ich portfeli. Z wielkim zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia, wsłuchując się w wizje klientów i urzeczywistniając je za pomocą najwyższej jakości materiałów. Nasze wyroby ze szkła idealnie radzą sobie zarówno w stabilnych warunkach wewnątrz pomieszczeń, jak i ze zmienną aurą na zewnątrz – właśnie dlatego polecamy je szczególnie wymagającym klientom. Już teraz zachęcamy do umówienia się z naszymi pracownikami, którzy nie tylko przygotują projekt zamawianego wyrobu ze szkła, lecz także go wycenią, zrealizują i zamontują tak, by był on w stanie przetrwać lata!

Zapraszamy do kontaktu z nami. Szklarz Warszawa

 

Zostaw swoje dane – skontaktujemy się z Tobą

Powiedz nam o swoich potrzebach!


Wgraj zdjęcie