Otwory w szkle

Wiercenie w szkle polega na wykonywaniu dowolnych otworów, które dają wiele nowych możliwości do różnego zastosowania szkła, zwiększają jego funkcjonalność oraz daje to różne możliwości konstrukcyjne.

CO WYKONUJEMY?

POZOSTAŁA NASZA OFERTA

Kompleksowa obróbka szkła
Nasze usługi szklarskie w Warszawie, to również profesjonalna obróbka szkła. Hartowanie, cięcie szkła w Warszawie do dowolnych wymiarów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.
Klejenie UV
Niewidoczne, wytrzymałe klejenie UV szkła i łączenia różnych tworzyw co umożliwia mocne, elastyczne i przezroczyste połączenie jak i szybkie utwardzenie.
Szlifowanie
Sposób na gładkie i równe krawędzie obrabianych powierzchni. Oferujemy szlifowanie praktycznie każdego rodzaju szkła, jak również fazowanie powierzchni szklanych. Szkło fazowane charakteryzuje się wykończeniem wysokiej jakości polerem, który nadaje wykonanej formatce estetycznego wyglądu.
Cięcie
Przycinamy szkło o grubościach od 2 do 19 mm. Tniemy szło budowlane, lustra, laminaty, szło zbrojone, ozdobne i ornamentowe. Wycinamy dowolne kształty, w tym koła i owale, jak również nietypowe, indywidualne zamówienie klienta.

Zostaw swoje dane – skontaktujemy się z Tobą

Powiedz nam o swoich potrzebach!


Wgraj zdjęcie