Niewidoczne, wytrzymałe klejenie UV szkła i łączenia różnych tworzyw co umożliwia mocne, elastyczne i przezroczyste połączenie jak i szybkie utwardzenie w celu uzyskania różnorodnych szklanych konstrukcji, bez konieczności zastosowania zawiasów oraz śrób.

CO WYKONUJEMY?

POZOSTAŁA NASZA OFERTA

Kompleksowa obróbka szkła
Nasze usługi szklarskie w Warszawie, to również profesjonalna obróbka szkła. Hartowanie, cięcie szkła w Warszawie do dowolnych wymiarów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.
Otworowanie
Wiercenie w szkle polega na wykonywaniu dowolnych otworów, które dają wiele nowych możliwości do różnego zastosowania szkła, zwiększają jego funkcjonalność oraz daje to różne możliwości konstrukcyjne.
Szlifowanie
Sposób na gładkie i równe krawędzie obrabianych powierzchni. Oferujemy szlifowanie praktycznie każdego rodzaju szkła, jak również fazowanie powierzchni szklanych. Szkło fazowane charakteryzuje się wykończeniem wysokiej jakości polerem, który nadaje wykonanej formatce estetycznego wyglądu.
Cięcie
Przycinamy szkło o grubościach od 2 do 19 mm. Tniemy szło budowlane, lustra, laminaty, szło zbrojone, ozdobne i ornamentowe. Wycinamy dowolne kształty, w tym koła i owale, jak również nietypowe, indywidualne zamówienie klienta.

Zostaw swoje dane – skontaktujemy się z Tobą

Powiedz nam o swoich potrzebach!


Wgraj zdjęcie